2023/2024 н.р.

Тиждень української писемності та мови

Впродовж минулого тижня у нашому закладі пройшов Тиждень української писемності та мови. Для учнів було організовано та проведено різноманітні ігри та квести. Також, наші учні разом з вчителями доєдналися до написання всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності. І традиційно, на завершення тижня наші юні мовознавці 3-11 класів взяли участь у шкільному етапі XXIV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика .

18:46 29.10.2023

Тиждень Медіаграмотності

В Стебліському закладі освіти впродовж тижня медіаграмотності учні та педагоги "круто прокачали" свої soft skills з медіаграмотності. Так старшокласники разом із учителями інформатики Кемінь Тетяною Михайлівною та Кемінь Оксаною Михайлівною провели урок з медіаграмотності від компанії IREX "Медіаграмотність під час війни: як вистояти в інформаційному потоці ". Учні мали змогу проаналізувати своє медіаполе, обговорити способи розпізнання фейкрвих повідомлень та вплив інформації на власний емоційний стан. Незвичним та  нестандартним виявився досвід учнів 9 класу, здобутий під час віртуальної гри про фейкові новини " Сквер Гармонії", де вони спробували себе у ролі фахівців з ДЕЗІНФОРМАЦІЇ. Діти, хоч і в ігровій формі, але зрозуміли , як відбувається маніпуляція в інтернеті.  Також упродовж тижня всі охочі пройшли онлайн-курс " Експрес-медіаграмотність для підлітків ", про що свідчать отримані сертифікати. Як для учнів, так і для педагогів школи цікавою і корисною стала участь у щорічному Національному тесті з медіаграмотності 25 жовтня 2023 року. Всі учасники мали змогу перевірити свій рівень медіаграмотності та  отримати пам'ятні подарунки від організаторів.

14:36 29.10.2023

Олімпійський тиждень

🇺🇦 Спорт – це биття твого серця, твоє дихання, це твій ритм життя. ⚽️🏑⛹️‍♀️🤸‍♀️🏋️‍♂️

09:37 23.09.2023