Шкільна спільнота класних керівників

План шкільної спільноти класних керівників на 2022-2023 н.р.

Шкільна спільнота класних керівників 2021-2022 н.р.

Вчителі ШМО класних керівників 2020

«Національно-патріотичне виховання здобувачів освіти в умовах сьогодення».

Вібулося засідання шкільної спільноти класних керівників на тему: «Національно-патріотичне виховання здобувачів освіти в умовах сьогодення».    Опрацювали головні аспекти Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки; обговорили, як вона реалізується в нашому закладі.

13:35 08.02.2023

Інструктивно-методична нарада "Стратегічні напрямки виховання у вимірах сьогодення на 2020-2021 н.р. Підвищення фахової компетентності класного керівника".

Інструктивно-методична нарада "Стратегічні напрямки виховання у вимірах сьогодення на 2020-2021 н.р... Підвищення фахової компетентності класного керівника".

15:52 30.08.2021

План роботи шкільної спільноти на 2021-2022 н.р.

Методичне об’єднання класних керівників працює над вирішенням першочергових завдань виховання учнів у су­часних умовах: виховати громадянина-патріота, формувати громадянську активність дітей та підлітків, які люблять свій на­род, Україну, готові самовідда­но захищати і розбудовувати її як суверенну, незалежну, де­мократичну, правову і соціальну державу, виробити імунітет до негативного впливу соціально­го середовища.

12:15 30.08.2021

Звіт роботи ШМО класних керівників Стеблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за 2020-2021 навчальний рік

Для ефективної реалізації виховного процесу в школі організовано роботу  методичного об’єднання класних керівників, на засіданнях якого розглядаються актуальні питання виховної роботи. Проведення засідань сприяє підвищенню теоретичного рівня педагогічних кадрів, розширен­ню їхнього світогляду, допома­гає отримати необхідні знання для втілення інноваційних осо­бистісно зорієнтованих вихов­них технологій, впроваджувати активні форми і види діяльності, сприяє запровадженню інтер­активних методик у виховний процес.

11:36 14.06.2021

Засідання ШМО класних керівників

У Стеблівському ЗЗСО відбулося засідання ШМО класних керівників на тему «Сучасні інтерактивні форми виховної роботи з учнями».

15:26 13.04.2021

План роботи ШМО класних керівників на 2019-2020 н.р.

Мета організації роботи методичного об’єднання – сприяти  професійному вдосконаленню особистості педагога, стимулювати творчість класного керівника, який веде пошуки шляхів збагачення і розвитку змісту, форм і методів виховної роботи. Методичне об’єднання  об’єднує класних керівників школи навколо виховної проблеми, що покладена в основу навчально-виховного процесу школи -«Формування  в учнів високоморальних якостей, патріотичного світогляду, громадянських позицій та збереження навколишнього середовища»

12:24 04.09.2019