Тиждень 7 Part II

"В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина."

14:32 29.10.2023

Тиждень 6

Учні 7 та 8 класів зіграли у гру «Дженга». «Дженга»— настільна гра, яку винайшла Леслі Скотт, а розповсюджує компанія Parker Brothers. Гравці почергово дістають блоки з основи вежі і кладуть їх на верх, роблячи вежу все більш високою і все менш стійкою. Слово jenga - це наказовий спосіб від kujenga, в перекладі з суахілі означає «будувати».

13:56 22.10.2023

Тиждень 3 "Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього!" та «Феєрверк знань»

Учні 3-4 класів пройшли цікавий,пізнавальний квест, на якому їм знадобилися знання з різних предметів. Наші вихованці отримали цікаві знання, корисні вміння та неперевершені враження. Виявляється, що здобувати знання можна не лише читаючи підручники, але і проводячи різні досліди!

13:15 24.09.2023

Тиждень 2 "У природи немає винагород або покарань, є наслідки! "

Тренінг «Планета моєї мрії», приурочений Всесвітньому дню прибирання, проведено у нашому закладі освіти вчителями біології Ігнат О.В. та Попович М. Д., у рамках якого педагоги виховували екологічну культуру та відчуття власної відповідальності кожного за стан навколишнього середовища та майбутнє людства.

13:12 24.09.2023

Тиждень 1 "Фінансова грамотність"

У грі «Життєвий капітал» під патронатом керівника закладу освіти Наталії Сабадош старшокласники вчилися формувати та реалізовувати тактику та стратегію досягнення поставлених перед собою завдань для забезпечення особистої фінансової безпеки.

12:58 24.09.2023